deneme bonusu bahsegel casibom casibom seo hizmeti casibom yeni giriş casibom giriş deneme bonusu veren siteler deneme bonusu fenomenbet mobil fenomenbet fenomenbet giriş deneme bonusu veren siteler betbonusking.com deneme bonusu
maltepe escort ataşehir escort pendik escort kurtköy escort kadıköy escort ataşehir escort ümraniye escort anadolu yakası escort kartal escort istanbul escort kadıköy escort maltepe escort ataşehir escort
sakarya escort sakarya escort sakarya escort serdivan escort
gaziantep escort bayan gaziantep escort seks hikayeleri erotik film izle gaziantep rus escort gaziantep escort bayan şahinbey escort şehitkamil escort gaziantep escort türbanlı escort
Ankara Escort seks hikayeleri montenegro escort eryaman escort porno film izle bodrum escort antalya escort bodrum escort bayan alanya escort bayan kayseri escort
bodrum escort izmit escort porno sikis eskişehir escort antalya escort Antalya Escort
escort bayan beylikdüzü escort bayan halkalı escort bayan avrupa yakası escort bayan şişli eskort mecidiyeköy escort bayan şirinevler escort bayan esenyurt escort bayan avcılar eskort şirinevler eskort beylikdüzü http://www.ilogak.com/istanbul/avcilar-escort/ http://www.ilogak.com/istanbul/esenyurt-escort/ http://www.ilogak.com/istanbul/atakoy-escort/ http://www.ilogak.com/istanbul/fatih-escort/ http://www.ilogak.com/istanbul/beylikduzu-escort/ http://www.ilogak.com/istanbul/silivri-escort/ http://www.ilogak.com/istanbul/capa-escort/ http://www.ilogak.com/istanbul/findikzade-escort/ http://www.ilogak.com/istanbul/buyukcekmece-escort/
DOLAR 33,0608 0.17%
EURO 36,0847 0.19%
ALTIN 2.620,311,98
BITCOIN 21516982.51961%
İstanbul
32°

PARÇALI AZ BULUTLU

SABAHA KALAN SÜRE

Ziraat Türkiye Kupası Grupları 1. hafta programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası Grupları 1. hafta programı açıklandı

ABONE OL
10 Aralık 2015 03:38
Ziraat Türkiye Kupası Grupları 1. hafta programı açıklandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kupanda ilk maçların programı şöyle;

15 ARALIK 2015 SALI

12.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Bursaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Nazilli Belediyespor-Trabzonspor (Nazilli İlçe)

16.00 Eskişehirspor-Boluspor (Eskişehir Atatürk)

18.30 Gaziantepspor-Adanaspor (Kamil Ocak)

20.30 Antalyaspor-Giresunspor (Akdeniz Üniversitesi)

16 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

13.00 Aydınspor 1923-Mersin İdmanyurdu (Adnan Menderes)

13.00 Bandırmaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Bandırma 17 Eylül)

13.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe)

14.00 Tuzlaspor-Fenerbahçe (Tuzla Belediye)

16.00 Çakur Rizespor-Bucaspor (Yeni Rize)

18.15 Medipol Başakşehir-Şanlıurfa (Başakşehir Fatih Terim)

20.30 Torku Konyaspor-Kayserispor (Büyükşehir Torku Arena)

17 ARALIK 2015 PERŞEMBE

13.45 1461 Trabzon-Sivas Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

16.00 Karşıyaka-Kastamonuspor 1966 (İzmir Atatürk)

18.30 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Atatürk Olimpiyat)

20.45 Galatasaray-Akhisar Belediyespor (Türk Telekom Arena)

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.