All-Star şöleni NTV Spor’da

21 Ocak 2018 Pazar, 01:55

Basketbolun yıldızlarının sahne alacağı Tahincoğlu All-Star 2018, yarın İstanbul’da yapılacak ve NTV Spor’dan diri yayınlacak.

Bu yıl 15. kez düzenlenecek, Sinan Erdem Spor Salonu’nun ev sahipliği yapacağı organizasyon saat 14.00’te başlayacak.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde forma giyen oyuncular, kamu oylaması sonunda All-Star’a çağrı edildi.

All-Star’da Asya ile Avrupa karmaları gösteri maçında karşı karşıya gelecek. Basketbolseverler, gösteri maçından evvel yetenek, 3 sayı ve smaç yarışmalarıyla keyifli anlar yaşama fırsatı bulacak.

YILDIZLAR BOY GÖSTERECEK

Halk oylamasıyla seçilen Avrupa ve Asya karmalarında Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin yıldızları parkeye çıkacak.

Eskişehir Basket Başantrenörü Josep Maria Berrocal yönetimindeki Asya karmasının ilk 5’i Barış Ermiş, Samuel Mejia (TOFAŞ), Brad Wanamaker, Luigi Datome (Fenerbahçe Doğuş), Gasper Vidmar’dan (Banvit) oluşacak.

Yedeklerde ise Melih Mahmutoğlu (Fenerbahçe Doğuş) Ahmet Buğrahan Tuncer, Jeffrey Curtis Ayres (Eskişehir Basket), Tolga Geçim (Banvit), Metecan Birsen, Moustapha Fall (Sakarya Büyükşehir Belediyespor), Chris Obekpa (Trabzonspor) yer alacak.

Avrupa karmasının başantrenörlüğünü ise Darüşşafaka Başantrenörü David Blatt yapacak. Avrupa karmasının ilk 5’inde Errick McCollum, Derrick Brown (Anadolu Efes), Scottie Wilbekin (Darüşşafaka), Sertaç Şanlı, D.J. Strawberry (Beşiktaş Sompo Japan) bulunacak.

Blatt’ın takımının yedeklerinde ise JaJuan Jhonson, Kartal Özmızrak (Darüşşafaka), Kenan Sipahi (Beşiktaş Sompo Japan), Göksenin Köksal, Ege Arar (Galatasaray Odeabank), Erving Walker (Demir İnşaat Büyükçekmece), Ivan Buva (İstanbul Büyükşehir Belediyespor) olacak.

SMAÇ YARIŞMASI MERAKLA BEKLENİYOR

All-Star organizasyonlarının merakla beklenen etkinliği smaç yarışmasını da basketbolseverler merakla bekliyor.

Tahincioğlu Smaç Yarışması’nda Adonis Thomas (Banvit), Richard Solomon (Muratbey Uşak), Howard Sant-Roos (Darüşşafaka), Josh Adams (Beşiktaş Sompo Japan), Erkan Yılmaz (Yeşilgiresun Belediyespor) ve Onuralp Bitim (Anadolu Efes) boy gösterecek.

3 SAYI YARIŞMASINDA İDDİALI İSİMLER

ING Bank 3 Sayı Yarışması’nda iddialı isimler yer alacak.

Pınar Karşıyaka’dan Scott Wood, Eskişehir Basket’ten William Baron, Fenerbahçe Doğuş’tan Melih Mahmutoğlu, Trabzonspor’dan Brady Heslip, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Ryan Toolson ve Beşiktaş Sompo Japan’dan Sertaç Şanlı 3 sayı çizgisinin gerisinden en çok isabeti bulmaya çalışacak.

YETENEK YARIŞMASI YAPILACAK

Organizasyonda kabiliyet yarışması da gerçekleşecek.

Leaseplan Kabiliyet Yarışması’nda Erkin Şenel (Banvit), Ege Arar (Galatasaray Odeabank), Yiğit Arslan (TOFAŞ), Moustapha Fall (Sakarya Büyükşehir Belediyespor), Egemen Güven (Pınar Karşıyaka) ve Can Uğur Öğüt (Gaziantep Basketbol) muhtelif parkurlarda zamana karşı mücadele ederek en iyi olmaya çalışacak.

MURAT BOZ’DAN KONSER

All-Star’da şarkıcı Murat Boz, basketbolseverlere mini bir konser verecek.

Karşılaşmanın dönem arasında parkeye çıkacak Boz, şarkılarıyla taraftarların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak.

Organizasyonda ayrıca, seyircilerin de iç olacağı muhtelif etkinlikler düzenlenecek.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...


penis büyütme sikis eryaman escort porno video konya escort konya escort antalya escort alanya bayan escort bodrum escort ümraniye escort
istanbul escort halkalı escort şirinevler escort çapa escort avcılar escort avrupa yakası escort kayaşehir escort beylikdüzü escort bağcılar escort bahçelievler escort sakarya escort
porno
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz